Украина
Киев
Одесса

Экстренная поддержка

0 800 211-337

Служба PAC 24

Для агентств

+38 (044) 206-20-80

Служба контроля

Для частных клиентов

 

Отправить заявку
Темная тема
Светлая тема
График работы PAC GROUP Украина

В связи с введением военного положения на всей территории Украины, офисы PAC GROUP работают в дежурном режиме в удаленном формате. Просьба использовать почту и личный кабинет для оперативного обращения к менеджерам. Также для оперативной связи с сотрудниками используйте добавочные номера:

Павлюк Анна – 4005
Усик Татьяна – 4034
Грушко Юрий – 4003
Котляревская Татьяна (бухгалтерия) – 4008
Литвиненко Роман – 4002

Дежурный мобильный номер +38 (050) 158-06-83

В офисе временно отсутствует электричество, а следовательно телефонная связь и интернет работают с перебоями, в случае возникновения проблем просим писать на почту info@pac.ua.

Страхование для граждан Украины

Компания PAC GROUP предоставляет своим туристам максимальные и качественные условия страховой защиты. Наш партнер по страхованию – ЧАО «Европейское Туристическое Страхование», Украина, 04071, г. Киев, ул. Спасская, 5, официальный сайт eurotravelins.com.ua, тел. +38 044 299-78-87

Переваги страхового пакету PAC GROUP для туристів

Страховка вид невиїзду

 • Захворіли? Турист отримає гроші!
  Компенсується відмова від поїздки по хворобі (в т.ч. Covid-19), навіть якщо людина не лікується на стаціонарі в лікарні – достатньо довідки з поліклініки.
 • Не дали візу? Турист отримає гроші!
  Компенсується невихід або затримка візи в консульстві, в тому числі при самостійній подачі документів на візу.
 • Вкрали документи? Турист отримає гроші!
  Компенсується відмова від поїздки з причини крадіжки документів, відсутність котрих не дає можливість відправитись в подорож.
 • Звільнили з роботи? Турист отримає гроші!
  Компенсується відмова від поїздки в зв’язку зі звільненням застрахованої особи з роботи з ініціативи роботодавця.
 • Запізнилися на рейс з України? Турист отримає гроші!
  Компенсується відмова від поїздки в зв’язку з  нещасним випадком, дорожньо-транспортною пригодою або поломкою громадського транспорту, на якому Застрахована особа прямувала до аеропорту (вокзал), а також в наслідок запізнілого прибуття рейсу з іншого міста.
 • Інші життєві обставини? Турист отримає гроші!
  Пошкодження або загибель майна, виклик до суду, призов на військову службу – страхова компанія компенсує вартість поїздки, яка не відбулась.

За медичною страховкою

Розширений перелік застрахованих ризиків

 • Медична страховка покриває захворювання COVID.
 • Оплата лікування застрахованої особи в стаціонарі терміном до 15 днів після закінчення періоду страхування, якщо це необхідно за медичними показниками;
 • Організація і оплата транспортування застрахованої особи економічним класом в країну постійного проживання після лікування в стаціонарі після закінчення періоду страхування;
 • Компенсація вартості проїзду економічним класом в обидва кінці і вартості проживання в готелі строком до 5-ти діб в сумі не більше 75 EURO / USD на добу для одного з повнолітніх близьких родичів застрахованої особи, якщо тривалість її лікування в стаціонарі в країні тимчасового перебування перевищує 5 діб;
 • Організація оплати витрат на супровід дітей застрахованої особи віком до 16 років,
 • Компенсація вартості послуг телефонного зв'язку застрахованої особи або особи, яка представляє його інтереси, із страховиком з приводу повідомлення про страховий випадок. Максимальна сума відшкодування – еквівалент 100 EURO / USD в гривнях за курсом НБУ на дату здійснення страхової виплати.
Вверх