Украина
Киев
Одесса

Экстренная поддержка

0 800 211-337

Служба PAC 24

Для агентств

+38 (044) 206-20-80

Служба контроля

Для частных клиентов

 

Отправить заявку
Темная тема
Светлая тема
График работы PAC GROUP Украина

В связи с введением военного положения на всей территории Украины, офисы PAC GROUP работают в дежурном режиме в удаленном формате. Просьба использовать почту и личный кабинет для оперативного обращения к менеджерам. Также для оперативной связи с сотрудниками используйте добавочные номера:

Грушко Юрий – 4003
Черкасова Анна – 4021
Котляревская Татьяна (бухгалтерия) – 4008
Литвиненко Роман – 4002

Дежурный мобильный номер +38 (050) 158-06-83

В офисе временно отсутствует электричество, а следовательно телефонная связь и интернет работают с перебоями, в случае возникновения проблем просим писать на почту info@pac.ua.

Заключення договору для турагентств України

Для заключення договору необхідно:

 1. Заповнити реєстраційну форму і роздрукувати в двох екземплярах договори та додаткові угоди до договорів. Обов’язково вказати назву агентства, юридичну та фізичну адресу, ЄДРПОУ, банківські реквізити (розрахунковий рахунок, назву банка, МФО), контактний телефон та номер факсу (якщо є в наявності – працюючий в нічний час в автоматичному режимі), адресу електронної пошти, ІНН для приватних підприємців та платників ПДВ. При підписанні договору необхідно поставити оригінальні штампи та підпис керівника організації чи особи, уповноваженої на підписання договору. Якщо особа, що підписала договір, діє на підставі довіреності, до договору необхідно додати завірену копію довіреності.
 2. Роздрукувавши договори в двох екземплярах, надіслати у сканованому вигляді заповненні першу і останню сторінки договорів та додаткових угод, завірені у встановленому порядку штампом та підписом керівника організації (або приватним підприємцем) на пошту: dogovor@pac.ua, а також наступні документи:

  Для юридичних осіб та приватних підприємців:
  • Копію виписки з єдиного державного реєстру (ЄДР);
  • Копію банківської гарантії;
  • Копію свідоцтва платника ПДВ (лише для платників ПДВ);
  • Копію свідоцтва платника єдиного податку з відміткою про обрану групу (обов’язкова лише для платників єдиного податку) – 3, 4 група;
  • Копію сертифікату «Знак якості АЛТУ». 
 3. Відправити кур’єром або кур’єрською поштою пакет документів, що складається з:
  • 2 екземпляри оригіналу договорів і додаткових угод, завірені в установленому порядку штампом та підписом керівника організації (або приватним підприємцем).

При реєстрації договорів на електрону пошту, вказану у реквізитах, автоматично відправляється повідомлення з реєстраційними даними для входу в особистий кабінет системи онлайн-бронювання PAC GROUP.

Передаючи свої ідентифікаційні дані агентство гарантує їх оригінальність та виражає свою згоду з подальшою перевіркою цих даних. У разі виявлення недостовірності наданих даних ТОВ «ПАК ГРУП УКРАЇНА» залишає за собою право відмовити в заключенні договору або ж розірвати його в односторонньому порядку.

Протягом 10-ти робочих днів з моменту отримання, документи будуть розглянуті і інформація про заключення договорів або ж відмову в оформленні документів (з поясненням причини) буде направлена на адресу електронної пошти агентства, вказаної в договорі.

Увага:

 • Оригінал договорів повинен бути наданий в центральний офіс ТОВ «ПАК ГРУП УКРАЇНА» м. Київ, вул. Мельникова, буд. 83Д, оф. 609, тел. (044) 206-20-80:
  Київ – протягом 10 робочих днів з дати відправки договорів на електронну пошту dogovor@pac.ua
  Регіони – протягом 20 робочих днів з дати відправки договорів на електронну пошту dogovor@pac.ua
 • Якщо дані в наданих документах на співпадають із даними в договорах, договір НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ.
 • При зміні керівника, контактних даних, юридичної назви організації, юридичної і фізичної адреси і т.д. (без зміни ЄДРПОУ) необхідно надати за поштою dogovor@pac.ua інформаційне повідомлення про зміну реквізитів на фірмовому бланку організації, завірене в установленому порядку штампом та підписом керівника організації (або приватним підприємцем). Обов’язок інформування при зміні реквізитів в рамках підписаного договору передбачений законодавством України.
 • У випадку зміни ЄДРПОУ агентство зобов’язане заключити нові договори у відповідності до встановленої процедури.

Підписані договори відправляйте за адресою:

м. Київ, вул. Мельникова, буд. 83Д, оф. 609, тел. (044) 206-20-80

Час роботи:

 • Щоденно з 10:00 до 19:00.
 • Субота і неділя – вихідний день.

Консультацію про порядок заключення агентського договору Ви можете отримати за телефонами (044) 206-20-80 (Київ) та (048) 797-26-95 (Одеса). 

Вверх